Home

бразда субтропичен учи таекуондо софия купа Северозападна изпрати насищам

Над 400 деца ще участват на "Купа София” по таекуондо

Над 200 състезатели от четири държави ще спорят за отличията в турнира по  таекуондо за купа „София“ - Стадион - БНР Новини
Над 200 състезатели от четири държави ще спорят за отличията в турнира по таекуондо за купа „София“ - Стадион - БНР Новини

БТА :: Демонстративният отбор на световното таекуондо пристига в България

2021 година | Таекуондо клуб Херея

Три пети места за България на световните първенства по таекуондо в София -  По света и у нас - БНТ Новини
Три пети места за България на световните първенства по таекуондо в София - По света и у нас - БНТ Новини

Престижен турнир по таекуондо се проведе в София - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
Престижен турнир по таекуондо се проведе в София - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Два златни медала и черни колани на завършилата купа “София” 2018 -

България с купа от Мултиевропейското първенство по таекуондо | The Mainline

Купа при кадетите и общо 8 медала за ТК „Инвикта” от Международния турнир  по таекуондо „София къп 2021” : RegNews.NET - Новини по всяко време
Купа при кадетите и общо 8 медала за ТК „Инвикта” от Международния турнир по таекуондо „София къп 2021” : RegNews.NET - Новини по всяко време

Калоян Бинев с титла от Държавно първенство по таекуондо - Topsport.bg

Две световни първенства в София само за десет дни - Topsport.bg

70 отбора от 6 държави участваха на "Купа София" - Topsport.bg

Taekwondo club Ramus | Sofia

България стартира с две победи в третия ден на Световното по таекуондо за  кадети в София
България стартира с две победи в третия ден на Световното по таекуондо за кадети в София

16 държави на турнир по таекуондо в София ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
16 държави на турнир по таекуондо в София ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Йордан Йовчев и Майкъл Прюйт откриха турнира по таекуондо в София - Бойни -  Други - Gong.bg
Йордан Йовчев и Майкъл Прюйт откриха турнира по таекуондо в София - Бойни - Други - Gong.bg

НА ЖИВО: Международният турнир по таекуондо „Рамус Купа София“ | Boec.BG -  онлайн медия за бойни спортове
НА ЖИВО: Международният турнир по таекуондо „Рамус Купа София“ | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

СК по таекуондо „Кентавър“ Archives - Вестник Искра

Кадетите на клуб “Инвикта” с купа от международен турнир по таекуондо |  Янтра ДНЕС live
Кадетите на клуб “Инвикта” с купа от международен турнир по таекуондо | Янтра ДНЕС live

Таекуондо Фитнес спечели Купа България 2014 - Още спорт - Други спортове -  Gong.bg
Таекуондо Фитнес спечели Купа България 2014 - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

През уикенда се проведе турнирът по таекуондо за Купата на корейския  посланик в България
През уикенда се проведе турнирът по таекуондо за Купата на корейския посланик в България

Състезателите на СК Августа спечелиха отборната купа на турнир по таекуондо  в София
Състезателите на СК Августа спечелиха отборната купа на турнир по таекуондо в София

Около 250 таекуондисти на тазгодишната „Купа София“ | Boec.BG - онлайн  медия за бойни спортове
Около 250 таекуондисти на тазгодишната „Купа София“ | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове